Česká pošta - Balík na poštu

Základní informace:

  • Zásilka je zpravidla doručována následující pracovní den po dni odeslání. Při vytváření objednávky v našem eshopu si vyberete pobočku pošty, na kterou má být balík doručen. Nemusíte tedy být na určitém místě v daný čas, protože balík si můžete na poště vyzvednout tehdy, kdy to vám vyhovuje.
  • O možnosti vyzvednutí balíku se dozvíte předem pomocí sms nebo emailem již v den podání zásilky.  
  • Pokud vás doručovatel nezastihne na uvedené adrese a pokus o doručení není úspěšný, balík je uložen na nejbližší ukládací poště. Informaci o uložení a možnostech vyzvednutí balíku obdržíte rovněž prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Výzvu k vyzvednutí zásilky najdete také ve své poštovní schránce.

Nevyhovuje vám navrhovaný čas a způsob doručení? 

  • Prostřednictvím interaktivního formuláře na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den podání jednorázově změnit pobočku pošty, na kterou chcete balík doručit. Můžete si tak přizpůsobit si místo doručení balíku.

I tento Balík Na poštu může být doručený až k Vám domů!

  •  Pokud si z nějakého důvodu nemůžete nebo nechcete Balík Na poštu vyzvednout, můžete zažádat o jeho doručení až domů.

Sledování cesty vaší zásilky

  • Pro sledování balíku můžete využít službu Sledování zásilek Track&Trace na internetových stránkách České pošty prostřednictvím vašeho počítače, tabletu i telefonu s internetovým připojením. Zásilka je neustále monitorována od jeho podání až do vašeho převzetí. 

Ceny dopravy 

Ceny dopravy se liší dle typu platby. V případě platby při převzetí zboží = na dobírku, je k ceně dopravy připočítáván poplatek za dobírku.

 

Způsob platby CENA 
Platba předem 140,-Kč
Platba na dobírku při převzetí zboží 180,-Kč 

 

ZPĚT KE ZPŮSOBŮM DOPRAVY

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.