DOPRAVA - informace a ceny

Při nákupu na našem eshopu můžete využít různé možnosti pro doručení vámi objednaného zboží. Zde vám přinášíme jejich přehled.
 
wedo_logo[753]
Dopravní služba WEDO vznikla spojením služby ULOŽENKA a INTIME. Nabízíme tři možnosti pro doručení:
 
WEDO NONSTOP výdejní boxy - cena 39,-Kč
ULOŽENKA výdejní místa - cena 49,-Kč
 
 
Zásilkovna
 
ZÁSILKOVNA
Základní cena je 89,-Kč 
Zboží je zasláno na výdejní místo. Vybrat si můžete z více než 4300 výdejních míst služby Zásilkovna, z nichž některé mají otevřeno i o víkendech. Službou je možné zaslat balíky do 5kg váhy, nejdelší strana zásilky je max. 70cm, max.součet všech stran je 120cm. Kompletní přehled výdejních míst včetně otevíracích hodin najdete KLIKNUTÍM ZDE
 
GEIS
 
GLS KURÝRNÍ SLUŽBA
 
Základní cena je 79,-Kč za dodání do výdejního místa GLS. V případě doručování na vaši adresu je cena 109,-Kč
Zboží je zasláno na výdejní místo patnerů dopravní služby GLS, kterých je více než 600 ve všech místech České republiky a jejich počet se stále zvyšuje. Ve chvíli, kdy je balíček připravený k výdeji na vámi vybraném místě, jste informování emailem i sms zprávou s kódem pro vyzvednutí balíčku. Balíček tak nemusíte vyzvedávat přímo vy sami, ale můžete předat kód vaší blízké osobě, která vám ho potom může vyzvednout.
 
 
KURÝRNÍ SLUŽBA 
Základní cena do 30kg je 99,-Kč 
Zboží je zasláno dopravní službou WEDO, GLS nebo 123kurýr přímo na vaši adresu, kterou si určíte při zadávání objednávky. 
 
KURÝRNÍ SLUŽBA 30 - 40 kg - cena 165,- Kč
 
KURÝRNÍ SLUŽBA 40 - 50 KG - cena je 195,-Kč 
 
 
Tatami, posilovací stroje a další nadměrné výrobky.
Výrobky, které patří k rozměrnějším, případně těžším produktům, zasíláme až po osobní domluvě se zákazníkem, kdy s vámi domluvíme nejvhodnější možný způsob dopravy. Z tohoto důvodu ceny dopravy uvedené při vytváření objednávky pro některé nadrozměrné zboží (tatami, posilovací stroje, apod.) nejsou platné a cena dopravy je sjednána následně osobně s vámi - viz text výše.