Uloženka - Heureka point - odběr na výdejním místě

Základní informace:

Při objednávání zboží v našem eshopu si zvolíte pobočku služby Uloženka (www.ulozenka.cz) , na kterém si chcete zásilku vyzvednout. Zásilku si můžete na pobočce Uloženky vyzvednout ihned, jakmile obdržíte email nebo SMS s informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Součástí mailové zprávy je odkaz na kartu výdejní pobočky = podrobné informace o výdejním místě, adresa, mapka, otevírací doba, platební údaje a pokyny, jak se na pobočku nejlépe dostanete.

Co potřebujete k vyzvednutí zásilky?

Jako základní údaj na výdejním místě Uloženka uvádíte ID číslo zásilky. Toto číslo obdržíte zprávou (mail nebo SMS) zároveň s informací – vaše zásilka je připravena k vyzvednutí. Pokud je součástí převzetí platba za zboží v hotovosti nebo platební kartou, již nepotřebujete žádný další údaj ani doklad, zásilka Vám bude vydána po provedení platby.

  • pokud se jedná o vyzvednutí již předem zaplaceného zboží, přebírající se prokáže vlastním osobním dokladem (OP, ŘP, pas)
  • u zásilek zaslaných se statutem „Na heslo“, postačí znalost čísla ID a uvedeného hesla, které obdržíte od svého odesilatele

Přebírající osoba nemusí být shodná s adresátem zásilky (zástupce se prokáže pouze vlastním OP).

Sledování zásilky

O aktuálním pohybu Vaší zásilky se můžete informovat na odkaze sledování zásilky, zadáním tzv. ID čísla. ID Vám je odeslána ihned, jakmile zásilku předáme k přepravě.

Kompletní odpovědi

V případě, že vám chybí další informace, kompletní přehled najdete zde v sekci Otázky a odpovědi

Ceny dopravy 

Ceny dopravy se liší dle typu platby. V případě platby při převzetí zboží = na dobírku, je k ceně dopravy připočítáván poplatek za dobírku.


ZPĚT KE ZPŮSOBŮM DOPRAVY
 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.